• +90 (545) 341 57 50
  • info@sunakcavehotel.com

 

 

SUNAK MAĞARA OTEL Ekin Superior Deluxe Taş Oda

Kapadokya'da En İyi Balayı Odası Ekin Sizleri Bekliyor.

Kapadokya'da en iyi balayı taş otelinin Ekin odası sizleri bekliyor. Kapadokya'da en iyi balayı taş otelinin Ekin odası.

EKİN Superior Deluxe Taş Oda

Sunak Otel’in Superior Deluxe Taş Oda Ekin bulunduğu çevreyi üç taraflı görebilen terasındaki bir odamızdır. Bu taş oda özellikle balayı çiftleri tarafından tercih edilmektedir. Taş işçiliği odamız balayı konseptinde hazırlanıp hizmete sunulmaktadır.

Sunak Otel’in Superior Deluxe Taş Oda Ekin , önceden bu evde yaşayan Rumlar tarafından yapılarak içerisinde uzun yıllar yaşanmıştır. Sonraları evin mülk sahiplerinin değişmesi sonucu bu oda bakımsız kalarak yıkılıp yok olmuştur. Bazı rivayetlere göre yoksul kalan ev sahiplerinin , bu odanın Rum taş ustaları tarafından işlenmiş taşlarını yerlerinden söküp sattıkları söylenir.

  • Balayı Konsepti
  • Taş Oda
  • SPA Küveti

Proje aşamasında bu odanın Rumlardan kalma fotoğraflarına ulaşılmıştır. Kapadokya bölgesinin doğal taş ocaklarından çıkarılan taşlar, Doğu Karadeniz bölgemizin Bayburtlu taş ustaları tarafından nakış gibi işlenerek odanın aslına uygun restorasyonu yapılmıştır.

Bu mağara odada banyo dışında bulunan 160 cm çapındaki hidro masajlı spa küveti bulunmaktadır.

Superior Deluxe Taş Oda Ekin yatağı el yapımı olarak hazırlanmıştır.

Sunak Otel mağara odalarında amblemli ve markalı 14 çeşit buklet malzemesi, duş jeli, saç kremi, vücut losyonu, zeytinyağlı el kesme sabunu, traş seti, diş seti, banyo lifi, lüx tabanlı baskılı havlu terlikler, vs. bulunmaktadır.