• +90 (545) 341 57 50
  • info@sunakcavehotel.com

 

 

SUNAK MAĞARA OTEL Angel Superior Deluxe Mağara Oda

Kapadokya'da En İyi Balayı Odası Angel Sizleri Bekliyor.

Kapadokya'da en iyi balayı magara otelinin Angel odası sizleri bekliyor. Kapadokya'da en iyi balayı magara otelinin Leda odası taş otel işlemeleri.

ANGEL Superior Deluxe Mağara Oda

Sunak Otel’in Superior Deluxe Mağara Oda Angel otelimizin zemin katında bulunan kaya oyma odamızdır. Bu mağara oda özellikle balayı çiftleri tarafından tercih edilmektedir. Kaya oyma odamız balayı konseptinde hazırlanıp hizmete sunulmaktadır.

Bu mağara odada banyo dışında bulunan 160 cm çapındaki hidro masajlı spa küveti bulunmaktadır.

Superior Deluxe Mağara Oda Angel yatağı el yapımı olarak hazırlanmıştır.

  • Balayı Konsepti
  • Kaya Oyma Oda
  • SPA Küveti
  • Melek Rölyefi

Bronzdan yapılmış küçük bir Melek heykelinden alınan ilham ile Superior Deluxe Mağara Oda Angel'ın kaya duvarlar oyularak odaya bir melek rölyefi yapılmıştır.

Bu mağara odamızın içerisindeki nişlerde bize ilham veren bronz melek heykelciği ile bölgemize ait küçük antika objeleri görebilirsiniz.

Ayrıca Superior Deluxe Mağara Oda Angel otelimizin avlusuna bakmakta olup, önündeki havuzun üzerine kurulan ahşap köprüden geçilerek giriş yapılmaktadır.

Sunak Otel mağara odalarında amblemli ve markalı 14 çeşit buklet malzemesi, duş jeli, saç kremi, vücut losyonu, zeytinyağlı el kesme sabunu, traş seti, diş seti, banyo lifi, lüx tabanlı baskılı havlu terlikler, vs. bulunmaktadır.